MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10234321
nr 1023 4321
Byrå
Mahogny, 1800-tal, längd: 99 cm, djup: 52 cm, höjd: 100 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 7 mars 2016
kl 19:58:29
1.100 kr